HISTORIA GRY O PRACĘ

Jak powstała gra?

Pierwsza wersja „Gry o pracę” została opracowana i przetestowana przez zespół Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość w latach 2017-2018 w inkubatorze innowacji społecznych „Inkubator bez ścian”, prowadzonym przez Fundację Merkury i Wspólnotę Roboczą Związków Organizacji Socjalnych WRZOS w toku projektu „Punkty Inkubacji Innowacji”. Był on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Cztery lata później, w 2022 roku, w związku z realizacją projektu Katalizator Innowacji Społecznych, „Gra o pracę” została zmodyfikowana w ramach procesu upowszechniania i skalowania tej innowacji prowadzonego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Opracowanie merytoryczne: Leszek Bocheński, trener pracy

Grafika: Katarzyna Belczyk

DO POBRANIA

Cała Gra o pracę do pobrania

„Grę o pracę” można w całości pobrać, wydrukować w domu lub w szkole - nawet na czarnobiałej drukarce - i wykorzystywać podczas zajęć.  

Wszystkie materiały do przeprowadzenia gry

Instrukcja obsługi dla gracza i osoby prowadzącej, karty informacyjne, plansza i naklejki na pudełko
POBIERZ PLIKI GRY  

DO DRUKU W DRUKARNI

Cała Gra o pracę do pobrania

„Grę o pracę” udostępniamy także w postacie plików do druku w profesjonalnym zakładzie drukarskim - druk cyfrowy lub offsetowy.  

Materiały do druku profesjonalnego - ze spadami

Instrukcja obsługi dla gracza i osoby prowadzącej, karty informacyjne, plansza i naklejki na pudełko
POBIERZ PLIKI GRY  

POMOC I KONTAKT:

Ewa Jakubowska

Pracuje w Fundacji inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w zespole „Katalizatora  innowacji społecznych”. Zajmuj się upowszechnianiem i skalowaniem wybranych innowacji społecznych.