LICENCJA

„Gra o pracę” udostępniona jest na wolnej licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa – Na Tych Samych Warunkach (CC BY-SA 4.0).

Oznacza to, że masz prawo bezpłatnie z niej korzystać, pobierać, drukować, a także udostępniać innym i cytować w celach komercyjnych i nie komercyjnych. Udostępniając ją innym, zawsze masz obowiązek podać:

  • pełne autorstwo i tytuł gry zgodnie z formułą podaną poniżej;
  • nazwę wolnej licencji i linka do niej.

Możesz ją też modyfikować. Pamiętaj jednak, że każdy utwór pochodny, np. nową grę, przygotowaną w oparciu o „Grę o pracę”, musisz także udostępnić na tej samej wolnej licencji CC BY-SA 4.0 lub równorzędnej, a także musisz podać informacje o twórcach oryginału, tytuł naszej gry oraz informację o modyfikacjach, których dokonałeś/dokonałaś.

Autorstwo „Gry o pracę”:

Bazowa wersja „Gry o pracę” została opracowana i przetestowana przez zespół Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość w latach 2017-2018 w inkubatorze innowacji społecznych „Inkubator bez ścian”, prowadzonym przez Fundację Merkury i Wspólnotę Roboczą Związków Organizacji Socjalnych WRZOS w toku projektu Punkty Inkubacji Innowacji. Był on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na jej podstawie powstała obecna wersja gry. Została ona opracowana w projekcie Katalizator Innowacji Społecznych, współprowadzonym przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.
Opracowanie i koordynacja: Ewa Jakubowska, FISE
Przygotowanie merytoryczne i konsultacja: Leszek Bocheński, trener pracy
Grafika: Katarzyna Belczyk

DO POBRANIA

Cała Gra o pracę do pobrania

„Grę o pracę” można w całości pobrać, wydrukować w domu lub w szkole - nawet na czarnobiałej drukarce - i wykorzystywać podczas zajęć.  

Wszystkie materiały do przeprowadzenia gry

Instrukcja obsługi dla gracza i osoby prowadzącej, karty informacyjne, plansza i naklejki na pudełko
POBIERZ PLIKI GRY  

DO DRUKU W DRUKARNI

Cała Gra o pracę do pobrania

„Grę o pracę” udostępniamy także w postacie plików do druku w profesjonalnym zakładzie drukarskim - druk cyfrowy lub offsetowy.  

Materiały do druku profesjonalnego - ze spadami

Instrukcja obsługi dla gracza i osoby prowadzącej, karty informacyjne, plansza i naklejki na pudełko
POBIERZ PLIKI GRY  

POMOC I KONTAKT:

Ewa Jakubowska

Pracuje w Fundacji inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w zespole „Katalizatora  innowacji społecznych”. Zajmuj się upowszechnianiem i skalowaniem wybranych innowacji społecznych.